Co je projekt Otevřené Oči?


Žijeme v Újezdě nad Lesy, v okrajové městské části Prahy. Není nám jedno, v jakém prostředí žijeme a zajímáme se o své okolí. Věci, které se nám nelíbí, nepřehlížíme a snažíme se s nimi vypořádat. Zkrátka máme oči otevřené a chceme strhnout i ostatní. Naše obec bude taková, jakou si ji my občané uděláme.
Mapujeme problémové oblasti kolem nás, fotíme nebo je natáčíme a s popisem je umísťujeme do mapy Újezda. Tato mapa je veřejná a je určená vedení městské části jako zpětná vazba obyvatel města, s čím jsou její obyvatelé nespokojení. Záleží pak pouze na nich, zda tyto problémy budou či nebudou řešit. Jsme členy platformy Otevřený Újezd a budeme od města a zastupitelů vyžadovat, aby registrované problémy občanů řešily. 

Jak se do projektu zapojit?


Do našeho projektu rádi přijmeme další spolupracovníky, kteří mají oči otevřené a všímají si okolí, kde žijí. Jen tak můžeme obsáhnout celou naší obec a všechny různorodé problémy, které naše spoluobčany trápí! Nejedná se přitom o nikterak složitou práci, stačí se zaregistrovat v našem systému a zřídit si svůj vlastní účet, který Vám editaci záznamů a jejich přidávání umožní. Chcete-li se zapojit právě nyní, kontaktujte nás!


Bookmark and Share